меню

UKRAINIAN HONEY HOUSE
  Куди продати мед зі своєї пасіки

  23.05.2022

  Робота бджоляра не з легких, але ще більше зусиль знадобиться, щоб вигідно продати мед з власної пасіки. Реалізувати мед з невеликої пасіки в кілька сімей (до 10-15 вуликів) не складно. Тут допоможуть друзі, знайомі і родичі. А якщо кількість меду вимірюється тоннами? В цьому випадку збут меду для пасічника може стати справжньою головною біллю. Тому все більше пасічників цікавляться питаннями як продати мед оптом в Україні, куди вигідно продати мед та де можна продати мед оптом.

  Щоб вирішити це питання пасічники шукають оголошення про купівлю-продаж меду і самі активно їх розміщують на таких сайтах як ОЛХ, Флагма, Пасіка, Агротендер або Пром юа. Оголошення типу куплю продам мед оптом мають виражений сезонний характер і частіше розміщуються до кінця бджільницького сезону починаючи з серпня. І до березня-травня більша частина меду вже продана.

  Поставляти мед, новий урожай якого розфасований в об'ємну тару, можна і оптовикам, які постачають його за кордон. Хоч вимоги до такого меду значно вищі, але й вищою буде його вартість.

  Ринкова ціна на мед Оптом

  Оптова ціна на мед в Україні дещо менша роздрібної і має тенденцію до збільшення з часом. Зазвичай, в кінці бджільницького сезону на ринку знаходиться багато меду і тому ціна порівняно низька. В свою чергу, чим ближче до весняного відкачування меду тим ціна на мед збільшується, адже пропозиція досить низька.

  Відрізняється оптова ціна на мед і в залежності від партії меду (чим більша партія меду тим вища її вартість). Закупнику легше викупити велику партію оптом з одного місця. Тому часто пасічники створюють кооперативи або ж просто об’єднуються щоб запропонувати велику оптову партію меду.

  Також вартість меду залежить від походження або виду – сорту меду. Приміром, оптова партія акацієвого світлого меду або липового меду завжди цінується більше, в той час як оптова партія ріпакового або соняшникового меду має меншу вартість. Гречаний мед зазвичай беруть не так охоче, адже темні види меду не користуються великим попитом у основних покупців в Європі та США.

  Купівля-продаж меду оптом в Україні

  Закупівля меду оптом - основний напрямок нашої діяльності. Протягом декількох років купуємо мед з приватних пасік і бджільницьких господарств по всій Україні. Ми пропонуємо співпрацю власникам пасік і завжди готові надати кращі умови для реалізації медової продукції в будь-яких можливих обсягах.

  Після контакту з пасічником, просимо зразки меду для аналізу в лабораторії. Якщо мед відповідає критеріям безпеки і не містить домішок, ми укладаємо угоду і проводимо закупівлю сировини.

  Купівлю меду проводимо протягом усього календарного року, тому Вам не потрібно турбуватися про реалізацію свого продукту.

  Оптовий продаж меду дозволить пасічникам спростити процес ведення бджільницького господарства і стане хорошим рішенням для тих, хто перетворив виготовлення меду в успішно працюючий бізнес. Якщо ви хочете продати мед, ми гарантуємо вам надійні, чесні та зрозумілі умови партнерства та дотримання обов’язків.

  Щоб продати мед зі своєї пасіки телефонуйте до нас за номером  +38 (096) 954-62-56

  Потрібна консультація?

  Залиште заявку і ми зв’яжемося з Вами