меню

UKRAINIAN HONEY HOUSE
  Конфіденційність

  Дана політика конфіденційності (далі - Політика) встановлює правила використання персональної інформації, отриманої адміністратором сайту https://ukrhoneyhouse.com Політика конфіденційності застосовується до всіх користувачів сайту. Користувачі прямо погоджуються на опрацювання своїх персональних даних, як це описано в даній Політиці. Використання Сайту означає беззаперечне погодження користувача з Політикою і вказаними умовами обробки інформації. Якщо користувач не згідний з умовами Політики конфіденційності, він не повинен використовувати сайт. Персональна інформація користувачів
  1. Сайт збирає, отримує доступ і використовує у визначених Політикою цілях персональні дані користувачів, технічну та іншу інформацію, пов’язану з користувачами.
  2. Технічна інформація, яка автоматично передається адміністратору в процесі використання сайту за допомогою встановленого програмного забезпечення, не є персональними даними. Дана інформація використовується для аналізу активності користувача, включаючи інформацію про то, які сторінки він відвідав і скільки часу провів на сторінці.
  3. Під персональними даними Користувача потрібно розуміти інформацію, яку Користувач надає Адміністратору при заповненні заявки на сайті. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
  4. Адміністратор не перевіряє достовірність персональної інформації, яку надає Користувач і не має можливість оцінювати його дієздатність. Проте, Адміністратор виходить з того, що Користувач надає достовірну і достатню інформацію про себе та підтримує цю інформацію в актуальному стані.
  Цілі обробки персональної інформації Користувачів
  1. Основна ціль Адміністратора при зборі персональних даних – надання інформаційних та консультаційних послуг Користувачам.
  2. Адміністратор також може використовувати їх персональні дані для:
  • ідентифікації особи в рамках надання послуги;
  • надання послуг і клієнтської підтримки на запит Користувачів;
  • покращення якості послуг, зручності їх використання, розробка і розвиток Сайту, усунення технічних недоліків і проблем з безпекою;
  • аналіз для розширення і вдосконалення послуг інформаційного наповнення і рекламних послуг;
  • проведення статичних та інших досліджень на основі знеусоблених даних.
  Умови і способи обробки персональної інформації Користувачів і її передачі третім особам
  1. Користувач дає згоду на обробку своїх персональних даних шляхом відправки заявки (будь який письмовий запит, який містить контактні дані).
  2. Обробка персональних даних Користувача означає збір, видобування, використання, видалення персональних даних Користувача.
  3. По відношенню до персональної інформації Користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання Користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженій кількості людей.
  4. Адміністратор має право передати персональну інформацію Користувача третім особам в таких випадках:
  • Користувач висловив згоду на таку дію;
  • передача інформації необхідна для використання Користувачем певної послуги Сайту чи для виконання певного договору з Користувачем;
  • в цілях забезпечення можливості захисту прав і законних інтересів Адміністратора чи третіх осіб, у випадках, коли Користувач порушує умови договору і домовленості.
  Заходи, які застосовують для захисту персональної інформації Користувача Адміністратор приймає необхідні і достатні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного чи випадкового доступу, а також інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Додаткові умови
  • адміністратор має право вносити зміни в діючу Політику конфіденційності без згоди Користувача;
  • нова політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності;
  • продовження використання Сайту після внесення таких змін підтверджує згоду Користувача з такими змінами.

  Потрібна консультація?

  Залиште заявку і ми зв’яжемося з Вами