меню

UKRAINIAN HONEY HOUSE
  the best natural honey of Ukraine

  Наша продукція

  соняшниковий мед

  Соняшниковий мед – це медовий бренд України. За смаком він середньої солодкості та може мати невелику кислинку з дещо терпким смаком. Мед соняшнику швидко кристалізується. Він коштує не дуже дорого, але це не робить його менш корисним, ніж інші види квіткового меду. Навпаки, мед соняшнику живильний і багатий корисними елементами, такими як амінокислоти і мінерали, проявляючи антибактеріальні та антиоксидантні властивості.

  гречаний мед

  Гречаний мед є надзвичайно популярним за свій яскраво виражений смак та колір. Він є одним з найцінніших сортів меду з великою кількістю поживних речовин. Пряний аромат надає цьому меду унікальну неповторність. Трохи з гірчинкою смак є частинкою солодкого десерту.  У складі багато білків, заліза, мінеральних речовин. Мед швидко кристалізується, але має цікаву особливість, не відкачаний, в сотах, буде триматися не кристалізованим значно довше.
  Широко використовується в кулінарії через свій насичений смак.

  рапсовий мед

  Ріпаковий мед відноситься до “білого меду”, оскільки після викачування він має кремово-білий колір, а після кристалізації – ще світліший. Для бджіл квітуча олійна рослина – це прекрасне джерело пилку і нектару. З одного гектара пасічникам вдається отримати приблизно 50 кг ріпакового меду. Цей досить рідкісний сорт володіє не тільки прекрасним смаком, але і цілющими властивостями. Його можна використовувати в якості поживного десерту, косметичного засобу або як ліки від багатьох хвороб.

  поліфлорний мед

  Поліфлорний мед – це мед, який збирають бджоли з різних медоносів. Іноді пасічники везуть своїх бджіл у ліси або на квіткові рівнини, де у них є великий вибір серед різноманітних медоносів. Таким чином мед виходить кориснішим за рахунок різноманітності джерел медозбору. На смак поліфлорний мед в кожному сезоні дещо відрізняється, адже ліс і квіткові поля щороку змінюються.

   

   

  Фасування продукції здійснюється наступними способами:

  • Бочка
   (200 л).

  • Пластикове відро
   (450-1000 г).

  Компанія “Український медовий дім” виробляє поліфлорні та монофлорні сорти меду для оптових покупців, розливаючи готовий продукт в 200-літрові бочки. Ці бочки покриті лаком, який підходить для харчових продуктів і дозволений законодавством ЄС та відповідає усім Правилам та Директивам ЄС.

  Продукція відповідає міжнародним стандартам та експортується в країни Європейського союзу, Південної Африки, Азію, США та Канаду, що свідчить про відмінну якість українського меду.

  Ключові переваги нашого меду

  • 100% натуральний та безпечний
  • Стандартні та нестандартні комерційні партії
  • Міжнародні стандарти пакування та маркування
  • Якість та безпека по вітчизняним та міжнародним стандартам
  • Монофлорний та поліфлорний мед
  • Потрійний лабораторний контроль продукту

  Потрібна консультація?

  Залиште заявку і ми зв’яжемося з Вами